Internetowy sklep jeździecki Equishop
Siodła używane
Moda jeździecka
Pasze dla koni Royal Horse
USŁUGI REMONTOWE MP-BUD
Katalog stron internetowych - Robaczek
Katalog stron www 13three
Moderowany katalog - Miszczu
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Regulamin katalogu

Regulamin katalogu


1. Katalog katal.pl umożliwia dodanie wpisu zapraszającego do odwiedzenia dodawanej strony internetowej.

2. Katalog posiada możliwość dodania wpisu bezpłatnego pod określonymi niżej warunkami oraz wpisów płatnych pod określonymi niżej warunkami.

3. Jednym z bezwzględnych warunków akceptacji każdego wpisu jest unikatowość opisu dodawanej strony. Unikatowość oznacza, że strona z takim samym lub bardzo podobnym opisem nie może być uprzednio dodana do jakiegokolwiek innego katalogu.

4. Administrator katalogu zastrzega, że strony o charakterze pornograficznym lub nawołujące do nienawiści na tle rasowym, etnicznym lub religijnym, bądź strony zawierające treści prezentujące przemoc fizyczną lub słowną będą usuwane z listy katalogu lub odrzucane na etapie weryfikacji.

5. Warunkiem dodania każdego wpisu jest odpowiednia długość opisu, inna dla każdego typu wpisu. Typy wpisów i ich wymagania są określone na etapie dodawania wpisu.

6. Warunkiem dodania wpisu bezpłatnego jest umieszczenie linka zwrotnego do katalogu katal.pl na dodawanej stronie. Gotowy link zwrotny można skopiować bezpośrednio z formularza dodawania wpisu i wkleić na stronie głównej lub dowolnej innej podstronie dodawanej strony. Warunkiem zatwierdzenia wpisu bezpłatnego jest indeksacja strony z dodanym linkiem w popularnych wyszukiwarkach (np. Google czy Bing). Jeżeli link zwrotny dodany jest na stronie, do której roboty wyszukiwarek mają zablokowany dostęp, bądź strona nie jest zaindeksowana w Google - strona zostanie odrzucona.

7. Warunkiem dodania wpisu płatnego jest spełnienie określonych w typie wpisów warunków oraz opłacenie wpisu zgodnie z jego cennikiem. Płatność dokonywana jest za pomocą usługi SMS Premium, którego operatorem jest firma Dotpay S.A., ul. Wielicka 72, 30-552 Kraków, Polska. Po wysłaniu SMSa zgodnie z instrukcją podaną pod formularzem wpisu i pobraniu odpowiedniej opłaty z konta abonenta numeru, z którego wysłany został SMS, zostanie przesłany kod umożliwiający dodanie wpisu do katalogu.

8. Każdy kod może zostać użyty tylko jeden raz

9. W przypadku, gdy strona narusza którykolwiek punkt regulaminu katalogu - może zostać odrzucona. W takim wypadku nie są zwracane koszta poniesione poprzez wysłanie SMSa Premium.

10. Administrator katalogu zastrzega sobie prawo do usunięcia strony bez podania przyczyny, bez zwrotu kosztów poniesionych przy wysłaniu SMS Premium.

11. Dodając wpis do bazy, dodający potwierdza, że zapoznał się z regulaminem katalogu katal.pl

menu
reklama
tagi
Strona używa plików Cookies w celach statystycznych. Poznaj naszą politykę prywatności. Zamknij